Reference

Karin je mladá, perspektivní a velmi akční. Spolupráci jsme navázali, protože jsme chtěli zkusit nový způsob oslovení zákazníků a vyplatilo se. Spolupráce probíhala rok a skutečně nám přivedla mladší generaci zákazníků. 

Karin tvořila obsah přesně podle našich představ, vždy byla otevřená připomínkám a skvěle komunikovala. Za naši firmu určitě doporučujeme. 


Radim Ručil

Vento Bohemia spol. s r.o.

Karin má kromě pěkné prezentace na sociálních sítích  další výhody. Bydlí kousek od Zelčína a díky tomu měla možnost pořizovat materiály osobně, zveřejňovat tak aktuální informace a dělat i živé přenosy ze Zooparku. 

Spolupráce trvala 8 měsíců a přinesla nám mnoho kreativních příspěvků a nápadů. Rozhodně její služby doporučuji dalším firmám.


Roman Frýdl 

Zoopark Zelčín

Pro spolupráci jsem si vybrala Karin, protože jsem věděla, že osloví naší cílovou skupinu potencionálních zákazníků. Spolupráce přinesla skvělé obchodní výsledky. O kvalitách Karin vůbec nepochybuji. Je zapálená pro věc, má funkční nápady i strategie, jak zaujmout publikum. Navíc je reprezentativní typ a umí vystupovat. 


Lucie Pham

Culíkárna


S Karin se nám spolupracovalo skvěle, splnila vše na čem jsme se domluvily a výsledné video bylo vtipné a chytlavé s hezkými dosahy.

Petra Dohnalová

Rimia s.r.o.