Reference

Karin je mladá, perspektivní a velmi akční. Spolupráci jsme navázali, protože jsme chtěli zkusit nový způsob oslovení zákazníků a vyplatilo se. Spolupráce probíhala rok a skutečně nám přivedla mladší generaci zákazníků. 

Karin tvořila obsah přesně podle našich představ, vždy byla otevřená připomínkám a skvěle komunikovala. Za naši firmu určitě doporučujeme. 


Radim Ručil

Vento Bohemia spol. s r.o.

Karin má kromě pěkné prezentace na sociálních sítích  další výhody. Bydlí kousek od Zelčína a díky tomu měla možnost pořizovat materiály osobně, zveřejňovat tak aktuální informace a dělat i živé přenosy ze Zooparku. 

Spolupráce trvala 8 měsíců a přinesla nám mnoho kreativních příspěvků a nápadů. Rozhodně její služby doporučuji dalším firmám.


Roman Frýdl 

Zoopark Zelčín

Kontent na profilu Karin Little Love je za mě velmi dobře koncipován a má pro naší cílovou skupinu výbornou formu. Počet sledujících sice není až tak velký, avšak myslím, že se jedná o velmi reálné diváky a opravdu dobrý dosah. Líbí se mi, že Karin nad promovaným produktem přemýšlí ze všech směrů a video má vždy výstižný příběh.Pavel Dologh 

EXPRESS LASER s.r.o.

Pro spolupráci jsem si vybrala Karin, protože jsem věděla, že osloví naší cílovou skupinu potencionálních zákazníků. Spolupráce přinesla skvělé obchodní výsledky. O kvalitách Karin vůbec nepochybuji. Je zapálená pro věc, má funkční nápady i strategie, jak zaujmout publikum. Navíc je reprezentativní typ a umí vystupovat. 


Lucie Pham

Culíkárna