Test osobnosti - Jsi kosmetický maniak?

24.09.2022

Miluješ kosmetiku? Ráda se líčíš? Zajímá Tě skincare? Zkus si udělat TEST a zjisti zda jsi kosmetický maniak! Tento test Ti prozradí nejen jak velký maniak vlastně jsi, ale také zda je to myšleno ve správném slova smyslu. Možná přijdeš na to, že je třeba některé věci přehodnotit.

Neboj se, výsledek nikomu říkat nemusíš, já si to nechám pro sebe.

Otázky jsou jednoduché a celý test ti zabere jen chvilinku. Své odpovědi zaškrtni a někam napiš! Po odeslání formuláře se ti objeví bodové hodnocení. Bodíky sečteš a máš výsledek! :)

JDEME NA TO!

Vyhodnocení: 

30 bodů - 27 bodů 

Průšvih! Jsi skutečně kosmetický maniak a měla by si podstoupit jisté kroky k tomu, aby ses této závislosti zbavila. :D Žertuju! Neboj se, nejsi v tom sama, jsme v tom spolu! Můj test vyšel na 27 bodů. Jsi žena, která se o sebe stará a ráda se líbí a to je naprosto v pořádku!

Ovšem pokud si při otázce 1 zaškrtla odpověď b), můžeš mít problém se sebedůvěrou a sebeláskou. Snažíš se ze sebe dělat jiného, dokonalého člověka. V tom případě POZOR. Je skutečně důležité milovat sama sebe a to včetně svých nedokonalostí.   

26 bodů - 15 bodů

Žádný maniak! Skvělý výsledek a testem si prošla na výbornou. Myslím, že není dobré mít závislost na kosmetice. Když člověk tráví příliš mnoho času v koupelně, může mu v životě utéct právě to nejzajímavější. To, ale není tvůj případ. Máš kosmetiku ráda, ale naprosto v normě.

Ovšem pokud si při otázkách 4 a 5 zaškrtla odpověď c, musím Tě trochu pokárat. Péči o pleť opravdu nepodceňuj. Ona ti to v životě pěkně vrátí. 

14 bodů - 10 bodů

Nesleduješ aktuální trendy. Kosmetiku nemáš v malíčku, ale rozhodně se snažíš. Jistá pravidla znáš a snažíš se je dodržovat, jen jsi trochu lajdák a mnohdy se ti nechce nebo zkrátka nevíš jak na to. Ze svého výsledku nebuď zklamaná. Pokud o to budeš stát, mohu se pokusit Ti s čímkoliv v oblasti kosmetiky poradit. Na mé úvodní stránce najdeš kosmetickou poradnu. Je bezplatná a stačí tam napsat Tvůj problém.

9 bodů - 3body

Kosmetika a péče o sebe Ti vůbec nic neříká. Je to škoda, protože správná péče o pleť, o tělo, o vlasy je základem zdraví a Tvého sebevědomí. Měla by ses nad sebou trochu zamyslet. Vždyť jsi žena a lidé nestojí o lidi, kteří o sebe nepečují. Nikdo neříká, že se musíš denně líčit, ale přeci jen: vyčistit si zuby, občas na sebe napatlat krém, to je trochu málo ne?

Tak jak sis vedla? Dej mi vědět a napiš mi to do komentáře :) 

Další články: