Nejlepší muži jsou jako psi! Chceš vědět, co máš doma?

11.10.2023

Nedávno jsem přemýšlela nad problematikou vztahů. Mám tolik nezadaných kamarádek. Jak je to možné? Zamyslela jsem se. 

Podle mě si prostě neumí vybrat ideálního partnera. Kdyby se měl muž sám přirovnat ke zvířeti, vsadím boty, že řekne: lev, býk, vlk nebo jiné obdobně vznešené dominantní zvíře. Schválně to zkuste, zeptejte se toho svého. Čím více dravé, honosné zvíře, tím je větší pravděpodobnost, že muž bude arogantní a sobecký blbec. Já tvrdím, že nejlepší muži do života jsou jako psi. Proč? Pes je věrný, příjemný společník, nejlepší přítel. Je spolehlivý a je velmi jednoduché ho ohromit, zabavit a také si získat jeho respekt. 

Ale pozor, máme velké množství psích plemen a skoro nikdo nechce doma uprděného líného buldočka nebo naopak agresivního a hloupého pitbula, nebo jo? Při výběru ideálního muže musíte ještě správně určit jejich podkategorii! Nic jednoduchého! Nejspíše proto je těžké najít toho pravého a dokonalého partnera. Já jsem měla v životě štěstí, ale upřímně jsem velmi zvědavá, co se bude dít, až si článek přečte. Možná, že zavtipkuje s vodítkem a nějakou vtipnou hláškou a nebo se chytne za hlavu, zavrčí a řekne, že už mi normálně přeskočilo.

Co teprve až se dozví, že ho přirovnávám k labradorskému retrívrovi. 🤣 Nemůžu jinak, je to poklona, protože to jsou vyrovnaní, milí, srdeční a inteligentní psi. Naprosto dokonalí pro rodinný život. ❤️V tomhle směru jsem měla kliku, neboť tato myšlenka se mi zrodila v hlavě teprve po 10ti letech společného soužití.

K jakému psímu plemeni byste přirovnali Vašeho partnera? Pokud jste single, jaký psí parťák by podle Vás byl ten nejlepší? Až si odpovíte, hledejte podle toho i Vašeho budoucího partnera a věřím, že neuděláte chybu.

Málem bych zapomněla. My máme skutečného psa. Vybírali jsme ho s manželem spolu už po 3 měsících vztahu. Blázni, ale ano, je to tak a trochu jsme se unáhlili. Chtěli jsme roztomilého plyšáka a vůbec jsme nepřemýšleli nad tím, jakou povahu tato rasa může mít. Německý špic malý. Znáte? Jsou to takové chundelaté, krásné kuličky. Je pravda, že ten náš byl se slevou a těch chlupů má trochu méně. Princ Chuďas, tak jsme mu říkali 🤣, každopádně většího šílence jsme si vybrat nemohli. A jeho jméno? STIFLER (ano jako z amerického filmu Prci Prci Prcičky). Má stejný sexuální apetit jako ten ve filmu, je zrychlený jak motorová myš a strašně štěká! Kdyby uměl mluvit, jsem si jistá, že by byl sprostý jak dlaždič. Je svéhlavý a tvrdohlavý. Dodnes se divím, že se mi podařilo ho naučit pár jednoduchým povelům. Poslouchá totiž jen když chce, ale je to mazel a naprosto ho zbožňujeme. Víte, co z toho plyne?

Pokud najdete muže a můžete ho povahově přirovnat k psovi, ať je to ten a nebo ten, neuděláte nikdy chybu! I ten nejzlobivější pes je v jádru dobrý, oddaný svému páníčkovi a když se mu dostatečně věnujete, vše Vám to vrátí. A když ne, vždy ho můžete přenechat jiné paničce. 😉

Náš Stifler
Náš Stifler

OSNOVA PŘIROVNÁNÍ 

(Můžete se tím inspirovat při výběru vhodného partnera)

Nejprve muži položte otázku:  "Pepo, kdyby ses měl přirovnat k nějakému zvířeti, které by to bylo?"

Pokud odpoví: 

  • ŠELMY (lev, tygr, vlk, medvěd, kočka...) - Šelmy si získávají maso aktivním lovem, za to si dobře hlídají své teritorium. Víte dobře, co to znamená. 
  • LETCI DRAVCI (orel, jestřáb, sokol, sup...) -  Všichni letci nestojí nohama na zemi, většinou jsou to snílci a také mohou mít ve společnosti pocit nadřazenosti. 
  • KOPYTNÍCI (kůň, buvol, býk, jelen...) - Často to jsou tvrdohlaví tvorové. Za to jsou pracovití a plní života. 
  • PRIMÁTI (opice, gorila...) - Jsou velmi nevyzpytatelní, za to je s nimi velká legrace. 
  • VODNÍ ŽIVOČICHOVÉ (žralok, velryba...) - Samotáři. Jsou inteligentní a mají skvělou paměť. Je třeba se ponořit do hlubin jejich světa. 
  • PLAZY (had, krokodýl, varan...) - Jsou to chladnokrevní živočichové, proto příliš výrazné emoce u nich nečekejte. 
  • HMYZ (pavouk, brouk...) - Zkáza nebo spása lidské společnosti. Záleží na jaký typ hmyzu zrovna narazíte. Některých se velmi špatně zbavuje. 
  • MILÝ ŽIVOČICHOVÉ (kuře, myš, králík, vrabec...) - Osobně se domnívám, že málokterý chlap se přirovná ke kuřeti nebo myšce a pokud tomu tak je, nejspíše má nízké sebevědomí. Za to je mazlivý a velice tvárný. 

 

Co Vy? Máte pejska? Jakého? A co Váš partner? Souhlasíte s mojí myšlenkou? 

Díky, že jste dočetli až sem. Další příval mých myšlenek a rad již brzy na mém blogu. Samozřejmě nemám v plánu pisatelsky opustit ani svět krásy, ale popravdě: tohle bych třeba na video říct nedokázala! 🤣 Vypadala bych asi jako blázen. A pokud máš námět na nějaký zajímavý článek, napiš mi ho. 

Tak zase někdy příště lásky! Ahooj nebo spíše HAF! 🐶🐕